close
تبلیغات در اینترنت
کانال تلگرام سایت رز سانگ (کلیک کنید)
کشف موجود زنده شبیه مار روی کره مریخ +عکس
loading...

دانلود آهنگ و فیلم

به گزارش مشرق، موجودات ناشناخته آسمانی همواره مورد توجه انسان قرار گرفته‌اند و پروژه‌های مختلف برای کشف و شناسایی آنها عملیاتی شده است. این بار سازمان فضایی ناسا موفق به کشف یک موجود ناشناخته فضایی شده است. در آخرین تصاویر ویدیویی منتشر شده، سازمان فضایی ناسا موجودی شبیه به مار را که روی سنگ‌های سطح کره مریخ می‌خزید را شناسایی کرد و طولی نکشید که تصاویر آن به صورت عمومی منتشر شد. در این تصاویر مشخص شد این خزنده فضایی بین دو تخته سنگ روی سطح مریخ در حال حرکت است و البته به درستی…

آخرین ارسال های انجمن
مجتبی بازدید : 192 جمعه 02 مهر 1395 نظرات ()

به گزارش مشرق، موجودات ناشناخته آسمانی همواره مورد توجه انسان قرار گرفته‌اند و پروژه‌های مختلف برای کشف و شناسایی آنها عملیاتی شده است. این بار سازمان فضایی ناسا موفق به کشف یک موجود ناشناخته فضایی شده است.

در آخرین تصاویر ویدیویی منتشر شده، سازمان فضایی ناسا موجودی شبیه به مار را که روی سنگ‌های سطح کره مریخ می‌خزید را شناسایی کرد و طولی نکشید که تصاویر آن به صورت عمومی منتشر شد.

در این تصاویر مشخص شد این خزنده فضایی بین دو تخته سنگ روی سطح مریخ در حال حرکت است و البته به درستی ماهیت این موجود مشخص نشده است.

کشف موجود زنده شبیه مار روی کره مریخ +عکس 

مرکز توسعه علوم فضایی SecureTeam10 تصاویر ویدیویی مربوط به این خزنده مریخی را روی سایت یوتیوب به اشتراک گذاشت و اعلام کرد این نخستین باری است که چنین موجود زنده‌ای در فضا مشاهده می‌شود.

گوینده مرکز SecureTeam10 که روی این ویدیو صحبت می‌کرد توضیح داد: «به نظر نمی‌رسد این فقط یک شکاف یا خطای دید باشد. تحلیل تصویر ویدیویی حرکت این موجود زنده را نشان می‌دهد و احتمال می‌رود او یک خزنده شبیه به مار باشد. شما به طور واضح می‌توانید این موجود زنده را ببنید. او سایه دارد و بدن او به صورت سه‌بعدش مشخص است».

 کشف موجود زنده شبیه مار روی کره مریخ +عکس

«اسکات سی» از کارشناسان سازمان ناسا گفت این موجود زنده شبیه مارهای کوچکی است که در باغچه خانه‌ها مشاهده می‌شود. او گفت: «طول این مار فضایی حدود نیم متر است. شناسایی خزندگان در کرات دیگر این نظریه را تقویت می‌کند که حیات در خارج از کره زمین هم وجود دارد».

برخی نظریه‌پردازان ناسا می‌گویند این تصویر می‌تواند نشانه‌ای از تمدن‌های قدیمی باشد که در سیاره سرخ زندگی می‌کردند و هم‌اکنون به طور کامل منقرض شده‌اند. این نظریه از قبل وجود داشت که مریخ تمدن قدیمی داشته که به طور کامل از بین رفته است.

 

کشف موجود زنده شبیه مار روی کره مریخ +تصاویر

www.fardanews.com/.../کشف-موجود-زنده-شبیه-مار-روی-کره-مریخ-...
4 hours ago - سازمان فضایی ناسا تصویری را منتشر کرده است که در آن نشان داده می‌شود یک خزنده شبیه مار بین دو قطعه سنگ روی سطح کره مریخ در حال حرکت است.

کشف موجود زنده شبیه مار روی کره مریخ +عکس - باشگاه خبرنگاران جوان

www.yjc.ir › وب‌گردیوبگردی
3 hours ago - سازمان فضایی ناسا تصویری را منتشر کرده است که در آن نشان داده می‌شود یک خزنده شبیه مار بین دو قطعه سنگ روی سطح کره مریخ در حال حرکت است.

کشف موجود زنده شبیه مار روی کره مریخ +تصاویر - اقتصاد آنلاین | خبر ...

khabarfarsi.com/n/25539311 - Translate this page
4 hours ago - به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از فارس، موجودات ناشناخته آسمانی همواره مورد توجه انسان قرار گرفته اند و پروژه های مختلف برای کشف و شناسایی آنها ...

کشف موجود زنده شبیه مار روی کره مریخ + عکس - تابناک | خبر فارسی

khabarfarsi.com/n/25541177 - Translate this page
3 hours ago - سازمان فضایی ناسا تصویری را منتشر کرده است که در آن نشان داده می شود یک خزنده شبیه مار بین دو قطعه سنگ روی سطح کره مریخ در حال حرکت است.

کشف موجود زنده شبیه مار روی کره مریخ + عکس | سازمان فضایی

www.ghatreh.com/.../کشف-موجود-زنده-شبیه-مار-روی-کره-مریخ-ع...
2 days ago - سازمان فضایی ناسا تصویری را منتشر کرده است که در آن نشان داده می شود یک خزنده شبیه مار بین دو قطعه سنگ روی سطح کره مریخ در حال حرکت است.
2 hours ago - به گزارش عصر اترک ، موجودات ناشناخته آسمانی همواره مورد توجه انسان قرار گرفته‌اند و پروژه‌های مختلف برای کشف و شناسایی آنها عملیاتی شده است.

کشف مار زنده در مریخ! + تصاویر | دمادم

damadam.ir › اخبارنمناکگوناگون
3 hours ago - تصاویر منتشر شده از سازمان فضایی ناسا حاکی از کشف یک خزنده شبیه مار در سیاره مریخ است ، این موجود زنده میان دو قطعه سنگ روی سطح کره مریخ در ...
2 hours ago - تصاویر منتشر شده از سازمان فضایی ناسا حاکی از کشف یک خزنده شبیه مار در سیاره مریخ است ، این موجود زنده میان دو قطعه سنگ روی سطح کره مریخ در ...

کشف موجود زنده شبیه مار روی کره مریخ + عکس - پارست

www.parset.com/.../424661_kshaf_mojod_zandeh_shabieh_mar_r...
2 hours ago - به گزارش خبرنگار گروه دانستنی‌های خبرگزاری فارس، موجودات ناشناخته آسمانی همواره مورد توجه انسان قرار گرفته‌اند و پروژه‌های مختلف برای کشف و ...

کشف موجود زنده شبیه مار روی کره مریخ + عکس - بازتاب 24

baztab24.com/.../کشف+موجود+زنده+شبیه+مار+روی+کره+مریخ+عک...
سازمان فضایی ناسا تصویری را منتشر کرده است که در آن نشان داده می‌شود یک خزنده شبیه مار.
1 hour ago - سازمان فضایی ناسا تصویری را منتشر کرده است که در آن نشان داده می‌شود یک خزنده شبیه مار بین دو قطعه سنگ روی سطح کره مریخ در حال حرکت است.
کشف موجود زنده شبیه مار روی کره مریخ +تصاویر - اقتصاد آنلاین | خبرپو. ... زنده پو, پخش زنده آخرین اخبار ایران و جهان,پخش زنده خبر پخش زنده آخرین اخبار.

کشف موجود زنده شبیه مار در مریخ+تصاویر | اخبار امروز ایران و جهان

elim.ir/fa/news/.../کشف-موجود-زنده-شبیه-مار-در-مریختصاویر/
9 hours ago - سازمان فضایی ناسا تصویری را منتشر کرده است که در آن نشان داده می‌شود یک خزنده شبیه مار بین دو قطعه سنگ روی سطح کره مریخ در حال حرکت است.

کشف موجود زنده شبیه مار روی کره مریخ +عکس

bonyadekhabar.ir/.../کشف-موجود-زنده-شبیه-مار-روی-کره-مریخ-عک...
2 hours ago - شما به طور واضح می‌توانید این موجود زنده را ببنید. او سایه دارد و بدن او به صورت سه‌بعدش مشخص است». کشف موجود زنده شبیه مار روی کره مریخ +عکس

آبشارنیوز » کشف مار در کره مریخ (عکس)

abshar-news.ir/کشف-یک-مار-یا-کرم-در-کره-مریخ-عکس/
1 day ago - در عکسی که ماه سپتامبر ۲۰۱۶ از کره مریخ توسط دانشمندان بدست امده، پدیده غیرطبیعی مشاهده شده است. در این عکس موجودی شبیه به مار یا کرم یا حتی ریشه . ... به گزارش آبشارنیوز، اندازه این موجود یا جسم چندان بزرگ نیست و تقریبا به نیم متر میرسد. به گفته اسکات ... مرده‌ای که “زنده” شد: لحظه‌های وحشت در “سردخانه” ...
22 hours ago - در که سپتامبر از مریخ دانشمندان آمده، غیرطبیعی شده در عکس شبیه مار ... این موجودی به یا یا ریشه درخت می گزارش جم از اندازه موجود جسم بزرگ و به متر رسد. ... عکس تهیه در سایت و در ساختارهای حاصل تخریب و کره : جام آنلاین مطلب سایت.

عکس های تکان دهنده موجودات فضایی | جدید 95

www.rahafun.com/عکس-تکان-دهنده-موجودات-فضایی.html
سری جدید عکس های تکان دهنده موجودات فضایی-آیا میدانید موجودات فضایی وجود ... یخی که “اروپا”، یکی از قمرهای ژوپیتر را تشکیل می دهد هم اورگانسیم های زنده ای وجود دارند. پروفسور کاکس می گوید حتی در فاصله ای نزدیکتر به زمین، یعنی در کره مریخ هم ... حیوانات دارند تصمیم به نگهداری و بزرگ کردن این مار گرفتن و با اون مثل بچه .

عکس و مطالب عجیب - ناز وب

www.nazweb.ir/news_cats_27.html
عکس و مطالب عجیب،عکس های ترسناک،عکس های باورنکردنی،تصاویردیدنی و عجیب،مطالب عجیب،عجیب ترین حوادث،رویدادهای عجیب,خبرهای عجیب,غیرقابل ... کشف حیرت انگیز جنبنده عجیب شبیه به جوراب (عکس) ... اعدامی هایی که زنده شدند! ... وحشتناک ترین موجود عجیبی که دنیا را تکان داد (عکس) ... غروب آبی رنگ خورشید در کره مریخ!

کودکی مدال آوران المپیک تصاویر - تفسیر نیوز

www.tafsir-news.ir/search/?q=کودکی+مدال+آوران+المپیک...
مدال‌آوران یک تیم المپیکی عکس‌های دوران کودکی خود را به اشتراک گذاشتند. ... که ایرانی‌ها برای ستاره برزیلی ساختند · کشف موجود زنده شبیه مار روی کره مریخ +عکس ...

معضل «کارکنان دشوار» در محیط کار - مهمترین اخبار ایران و جهان

vista.ir/article/307377/معضل-«کارکنان-دشوار»-در-محیط-کار
آیا در محیط کار شما کسی از جمله مدیر میانی، کارمند یا حتی مشتری وجود دارد که شما را ... 01:03 -کشف موجود زنده شبیه مار روی کره مریخ + عکس / خبرگزاری فارس · 01:02 ...
Aug 25, 2016 - جی نیوز - خلبان بدون دست مزرعه پرورش ماهی شکار مار توسط عنکبوت عشق فرزند به مادر. ... کشف موجود زنده شبیه مار روی کره مریخ + عکس.
کشف موجود زنده شبیه مار روی کره مریخ + عکس خبرگزاری فارس · وضعیت ایران در ... بزرگترین بانک ژن جهان در چین گشایش یافت شبکه خبر · اعلام نتایج آزمون ...

کشف یک مار یا کرم در مریخ (عکس) - آکا

www.akairan.com/havades.../news201692212422842768.html
22 hours ago - در عکسی که ماه سپتامبر 2016 از کره مریخ توسط دانشمندان بدست آمده، ... در این عکس موجودی شبیه به مار یا کرم یا حتی ریشه یک درخت مشاهده می شود. ... به گفته اسکات اورینگ متخصص پدیده های کهکشانی، موجود داخل ... اقتصاد آنلاین.

اهای بلند شبیه به مشخصه های موجودات اخیرتر - صبح بخیر

sobbekheir.com/tag/اهای-بلند-شبیه-به-مشخصه-های-موجودات-اخیرتر
یک عکاس از هشت‌پایی در کف اقیانوس عکس انداخته که شاخک‌های این هشت پا به نظر ... فسیل های دو موجود کهن شبیه به انسان (هومینید) در آفریقای جنوبی کشف شده است. .... دانشمندان می‌گویند که وجود رگه‌های تیره روی سطح کره مریخ به احتمال قوی به دلیل جریان .... دیجیاتو: موجودات زنده بسیاری در این کره خاکی زندگی می کنند و هر کدام هم عمر ...

آشنایی با 16 میوه لوکس و عجیب غریب (+تصاویر) - بیتوته

www.beytoote.com/scientific/.../luxurious3-extravagant2-fruit.html
این میوه در جنوب و غرب هند و سریلانکا و فیلیپین و بنگلادش می‌روید. ... زادگاه اصلی آن مالزی و اندونزی است و به دلیل شبیه بودن پوسته آن به پوست مار Snake-fruit مار میوه هم نامیده ... کشف مرگ قدیمی‌ترین نیاکان انسان,نحوه مرگ قدیمی‌ترین نیاکان انسان ... تصاویری از مریخ,عکس مریخ ..... پارچه ای که از خورشید و باد، برق تولید می کند ...

عکس - علمی

www.taknaz.net/news_cats_66.html
... و تازه,محققان و داشمندان,تازهای فناوری,کشف جدید,دنیای علم ,آیا می دانید,کشف جدید دانشمندان,تکنولوژی های جدید. ... کشف جدید استخوان‌ پای انسان در کره مریخ + عکس.
یک ماهیگیر استرالیایی تصاویری از یک موجود غول‌پیکر عجیب در فضای مجازی منتشر کرد. ... کشف موجود غول‌آسا شبیه به موجودات فضایی+ تصاویر ... در این گزارش نگاهی داریم به زندگی موجودات زنده در نیمه زیر آب کره زمین. ... تصاویر ارسال شده از سیاره مریخ حامل پیام هایی مرموز و کد دار از سوی موجودات فضایی به زمینی هاست . این پیام ها ...
مشهورترین زن در کشور کره شمالی · رکوردهای باورنکردنی و شگفت انگیز در کتاب گینس (4) · عکس های زیباترین و جذاب ترین زنان قرن 21 را ببینید · تیپ و لباس سوپراستارهای ... این مار یک کروکودیل را زنده خورد +عکس · غم انگیزتر از این مراسم ...
Aug 20, 2016 - کانال تلگرامی 598: فروش گوشت قورباغه کره ای در یکی از فروشگاه های شمال تهران به قیمت؛ هر 400 ... کشف موجود زنده شبیه مار روی کره مریخ + عکس.

سانسور شدهای جهان ما

ufo-ir.blogfa.com/
کشف راه آهن در مریخ؟ .... با ارائه دو عکس قضاوت در خصوص این واقعه را به خود شما وا می گذارم. ... ترکیب سنگهای معدنی که از ماه می آمده شبیه هیچ کدام از سنگهای زمینی نیست، ... طبق این تئوری در یکی از مراکز مدار بیضی نیبرو خورشید و دیگری نمسیس ... و برای اینکه با تو سالم بمانند از هر موجود زنده ای یک جفت سوار کشتی خواهی کرد.

دنیای ناشناخته - عجیب ترین مکانهای زمین

berentin.blogfa.com/category/1/عجیب-ترین-مکانهای-زمین
این جزیره بدون هیچ موجود زنده از قبیل حیوانات و گیاهان است. ... در کره ی زمین جزیره ایستر همیشه به عنوان یکی از عجیب ترین مکانها شناخته شده است . ... حدود 400 سال قبل از میلاد کشف کردند ، در حالی که اکثر دانشمندان با این نظریه موافق هستند ، بعضی ... موایی ها شبیه نگهبانان خاموشی هستند که در مقابل مهاجمان حالت تدافعی گرفته اند .

ع حیوان عظیم الجثه کشف شده در اردبیل - خبر ایرونی

iruni.ir/search/?q=ع+حیوان+عظیم+الجثه+کشف+شده+در...
سمندر غول پیکر: این موجود بسیار شبیه مارکولک است و معمولا زیر سنگ ها و ... کاوشگر ناسا در کُره مریخ، از یک موش سرگردان عظیم‌الجثه‌ عکس گرفت. ..... پیرترین حيوان دنیا و پیرترین موجود زنده در جهان یکی از ساکنین غاری در کشور چین است. ... کشف شده است و طول آن تا دو متر هم رشد و از ماهی، سمندر، حشرات آبزی، خرچنگ، مار، کرم و ...

عکس/ کشف محموله‌های قاچاق و دستگیری قاتل در شیراز‎

www.hena.ir/.../عکس-کشف-محموله‌های-قاچاق-و-دستگیری-قاتل-در-...
Aug 1, 2016 - عکس/ کشف محموله‌های قاچاق و دستگیری قاتل در شیراز‎ ... کشف موجود زنده شبیه مار روی کره مریخ + عکس · تیم منتخب براد پیت و همسرش +عکس ...

کشف یک مار یا کرم در مریخ (عکس) | اخبار امروز ایران و جهان

elim.ir/fa/news/1419686/کشف-یک-مار-یا-کرم-در-مریخ-عکس-/
23 hours ago - در عکسی که ماه سپتامبر 2016 از کره مریخ توسط دانشمندان بدست آمده، ... در این عکس موجودی شبیه به مار یا کرم یا حتی ریشه یک درخت مشاهده می ... به گفته اسکات اورینگ متخصص پدیده های کهکشانی، موجود داخل ... منبع: جام جم آنلاین.

تصاویر کشف موش در مریخ - فانیگما

funigma.com/128216/شکارموش-عظیم‌الجثه-در-مریختصاویر - Translate this page
Nov 24, 2015 - کاوشگر ناسا در کُره مریخ، از یک موش سرگردان عظیم‌الجثه‌ عکس گرفت. ... به‌نظر می‌رسد موش ها «کُره مریخ» را با «کُره ماه» که شبیه پنیر است، ... برچسب ها : کشف موجود زنده در مریخ, مریخ, موش ... زندگی یک خانواده با مار ها در کرمانشاه !

کشف موجود زنده عجيب به شکل جوراب

sabi-soong.rozblog.com/کشف-موجود-زنده-عجيب-به-شکل-جوراب.html
Feb 14, 2016 - گونه جدیدی از جانوران در اعماق دریا کشف شده که تعجب و شگفتی دانشم. Images for ... موجود زنده شبیه به جوراب کشف شد + عکس کشف موجود زنده عجیب به شکل ..... عجیب به شکل مار دارد این کرم کوچک از این. ... کشف شکل عجیب در مریخ (عکس) . ... زنده روی کره زمین هست که کمتر از اون چیزی که باید رشد کنه ، رشد می‌کنه.

کشف موجود 150 متری در دریا توسط دانشمندان - فان سیتی

f30t.ir/search/?q=کشف+موجود+150+متری+در+دریا+توسط...
پیرترین موجود زنده در اعماق دریا را ببینید+ تصاویر ... کشف حیوانی شبیه به جوراب بنا به گزارش آکاایران : در نگاه اول به نظر یک جوراب کهنه بنفش به نظر .... +عکس مار بواي سه متري در يك منزل مسكوني مار در توالت مار ماشین سوار! ... شده، دانشمندان به این نتیجه رسیدند که این موها، بدن مورچه‌ها را در مقابل اشعه‌های خورشید محافظت می‌کنند.

مطالب خواندنی و جالب - که

www.irannaz.com/news_cats_3.html
خواستگاری باورنکردنی ورزشکار معروف در المپیک 2016 (عکس) · ادب کردن راننده خلافکار با ... اعلام شدن شرایط ازدواج با خواهر رهبر کره ی شمالی (عکس) · عکس هایی از بدل هیلاری ... نور خورشید پوست این افراد را ذوب میکند (عکس) · این خانه ی شیک مختص ...

فرازمینی های باستانی - هوش فرازمینی

hoshefarazamini.persianblog.ir/tag/فرازمینی_های_باستانی
Jan 23, 2015 - کشف نقاشی 10000ساله بشقاب پرنده در غاری در هندوستان ... از مردمان اسمانی و وسایل و ادوات پروازی شان موجود است که گاها میامدند و یکی ... کردند و لباسهایشان را در این مراسم به شکل او میکردند {در تصویر عکس .... یکی از این مناطق " تپه مار " یا سرپنت هست در ادامز کانتی ایالت اوهایو ...... بازی آنلاین | گالري عكس فرياد.
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 1047
 • کل نظرات : 21
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 39
 • آی پی امروز : 45
 • آی پی دیروز : 78
 • بازدید امروز : 210
 • باردید دیروز : 491
 • گوگل امروز : 4
 • گوگل دیروز : 7
 • بازدید هفته : 1,046
 • بازدید ماه : 8,142
 • بازدید سال : 70,514
 • بازدید کلی : 202,302
 • کدهای اختصاصی
  X بستن تبلیغات