close
تبلیغات در اینترنت
کانال تلگرام سایت رز سانگ (کلیک کنید)
توفان در سرمبان ؛ بازی نیم ساعت عقب افتاد
loading...

دانلود آهنگ و فیلم

زنده از ورزشگاه تانکوعبدالرحمان توفان در سرمبان ؛ بازی نیم ساعت عقب افتاد   چند دقیقه‌ای است که بارش شدید باران در استادیوم عبدالرحمان متوقف شده است. به احتمال بسیار زیاد بازی راس ساعت ۴ آغاز خواهد شد.     به گزارش "ورزش‌سه"، مهمترین اتفاق حاشیه¬ای تنشی بود که بین ناظر بازی و اعضای تیم ملی ایران پیش از حضور آنها روی چمن ورزشگاه بروز کرد. همراه این اخبار حاشیه‌ای باشید: * از ساعت 18 به وقت محلی خبرنگاران و عکاسان ایرانی وارد استادیوم تانکوعبدالرحمان شدند. * در حالی…

آخرین ارسال های انجمن
مجتبی بازدید : 147 سه شنبه 25 آبان 1395 نظرات ()

زنده از ورزشگاه تانکوعبدالرحمان

توفان در سرمبان ؛ بازی نیم ساعت عقب افتاد

 

چند دقیقه‌ای است که بارش شدید باران در استادیوم عبدالرحمان متوقف شده است. به احتمال بسیار زیاد بازی راس ساعت ۴ آغاز خواهد شد.

 

 

به گزارش "ورزش‌سه"، مهمترین اتفاق حاشیه¬ای تنشی بود که بین ناظر بازی و اعضای تیم ملی ایران پیش از حضور آنها روی چمن ورزشگاه بروز کرد.


همراه این اخبار حاشیه‌ای باشید:


* از ساعت 18 به وقت محلی خبرنگاران و عکاسان ایرانی وارد استادیوم تانکوعبدالرحمان شدند.


* در حالی که کمتر از 2 ساعت به این دیدار باقی مانده هوای مالزی آفتابی گزارش شده که البته با شرجی بالا همراه است.


* ایرانیان مقیم مالزی نیز طبق انتظار با حضور پرتعداد خود در استادیوم حامی شاگردان کارلوس کی روش در دیدار برابر مالزی هستند.

 


* همانطور که پیش از این هم اعلام شده بود امکانات رفاهی محل برگزاری این دیدار نه تنها برای بازیکنان که برای اصحاب رسانه¬ای مشکلاتی ایجاد کرده که کمبود امکاناتی مثل عدم وجود اینترنت اصلی‌ترین دغدغه اصحاب رسانه است.


*  شاگردان کارلوس کی روش ساعت 18:22 به وقت محلی با یک دستگاه اتوبوس وارد استادیوم شدند.

 


* به گزارش خبرنگار ما اولین چالش پیش از بازی دخالت عجیب ناظر بازی در لحظه¬ای بود که بازیکنان ایران قصد حضور در زمین را داشتند. ناظر بازی با توجه به عدم استفاده ایرانی‌ها از آی‌دی‌کارت اجازه حضور آنها در زمین را نداد و بازیکنان را به اتوبوس بازگرداند. این مساله یک وقفه 10 دقیقه¬ای ایجاد کرد و بازیکنان بعد از حضور در اتوبوس دوباره به زمین بازگشتند.


* ناظر بازی بازرسی خاصی نسبت به سوریه‌ای‌ها انجام نداد و میزبان زودتر از ما به زمین چمن رسید. زمینی که بازی کردن روی آن داستان خاص خود را خواهد داشت.


* در حال حاضر هواداران ایران دسته دسته خود را به ورزشگاه تانکو عبدالرحمان می رساند.

 

*طرفداران ایرانی حاضر در مالزی حمایت جالب توجهی از شاگردان کارلوس کی روش داشته اند تا آنها برابر سوریه از شرایط روحی بهتری برخوردار باشند.

 

* کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران اولین فردی بود که در میان تشویق هواداران ایرانی از اتوبوس پیاده شد و بعد از او محمدرضا ساکت و افشین پیروانی به همراه دیگر بازیکنان تیم ملی با ترک اتوبوس خود را مهیا انجام این دیدار کردند.

 

 

* هواداران با تشکیل تونلی در میان استقبال خود بازیکنان را راهی استادیوم کردند و برای آنها آرزوی موفقیت داشتند.

 

* در فاصله یک ساعت مانده به دیدار باران شدیدی در محل برگزاری این دیدار به باریدن گرفت که علیرغم قابل پیش بینی بودن این اتفاق می تواند شرایط سختی برای ملی پوشان در این بازی رقم بزند.

 

* با توجه به محرومیت سردار آزمون، کارلوس کی روش از کریم انصاری فرد به عنوان مهاجم هدف خود سود برده که به نظر می رسد این اقدام با توجه به بارش باران و دستورات تاکتیکی سرمربی تیم ملی برای حملات هوایی و استفاده از قدرت سرزنی مهاجم باشد.

 


* تا یک ساعت مانده به آغاز بازی تنها حدود 500 هوادار ایرانی موفق به حضور در ورزشگاه شده که این تعداد قطعا بیشتر خواهد شد.


* هواداران طرفدار سوریه به تعداد انگشتان یک دست در ضلع مرکزی ورزشگاه مستقر شده اند.


* بارش شدید باران ممکن است پایدار نباشد و دوباره هوا آفتابی شود که این اتفاق به سود ایران خواهد بود.


* هوادارانی که فعلا در ورزشگاه حضور دارند، زیر قسمت های مسقف ورزشگاه تانکو عبدالرحمان پناه گرفته اند.


* 80 درصد از ظرفیت ورزشگاه قدیمی و نه چندان زیبای میزبان بازی ایران و سوریه احتمالا خالی خواهد ماند و این مساله در شأن برگزارکنندگان این بازی و رقابت های مقدماتی جام جهانی نیست.

 

* بارش  ادامه دار باران باعث شد تا با رأی ناظر این دیدار و داوران بازی با نیم ساعت تاخیر به ساعت 16 منتقل شود و باید دید با قطع بارندگی دو تیم مهیای این بازی خواهند شد یا این شرایط همچنان ادامه خواهد داشت.

 

 

 

* بنری از تصویر منصور پورحیدری، پیشکسوت استقلال که به تازگی دار فانی را وداع گفته در استادیوم توسط هواداران نصب شده است و یاد و خاطره سرمربی سابق تیم ملی و استقلال زنده نگه داشته شده است.

 

 


* برگه حاوی نام بازیکنان تیم ملی بین خبرنگاران توزیع شده است.


* در ساعت 15:30 به وقت تهران بارش باران به پایان رسید و باوجود شرایط بد زمین اعضای کادرفنی هر دو تیم با چیدن موانع و قیف خود را برای گرم کردن آماده می‌کنند.


* معلوم نیست بارش باران تا چه زمانی متوقف می شود اما نگرانی برای شروع دوباره باران وجود دارد.


* شرایط سکوها کاملا به سود تیم ملی است.


* ناظر ژاپنی برای سنجش کیفیت زمین مشغول دواندن توپ روی چمن است. همه در انتظار تصمیم نهایی برای تعویق یا برگزاری مسابقه ایران ـ سوریه هستیم.

 

توفان در سرمبان ؛ بازی نیم ساعت عقب افتاد :: ورزش سه

www.varzesh3.com/.../توفان-در-سرمبان-؛-بازی-نیم-ساعت-عقب-ا...
1 hour ago - خبرنگار ورزش سه از شهر سرمبان در مالزی اخبار حاشیه‌ای مسابقه ایران مقابل سوریه را پوشش می‌دهد.

توفان در سرمبان ؛ بازی نیم ساعت عقب افتاد - فیفادی | FifaDay.ir

fifaday.ir/توفان-در-سرمبان-؛-بازی-نیم-ساعت-عقب-افتا/
37 mins ago - به گزارش “ورزش‌سه”، مهمترین اتفاق حاشیه¬ای تنشی بود که بین ناظر بازی و اعضای تیم ملی ایران پیش از حضور آنها روی چمن ورزشگاه بروز کرد.
45 mins ago - احتمال تعویق بازی ایران – سوریه (عکس) ... تانکوعبدالرحمان/ توفان در سرمبان ؛ بازی نیم ساعت عقب افتاد ... زمان اخذ رای تا ساعت ۲۰ تمدید شد

توفان در سرمبان ؛ بازی نیم ساعت عقب افتاد - ویکی نگار

www.wikinegar.com/.../زنده-از-ورزشگاه-تانکوعبدالرحمان--توفان-...
30 mins ago - خبرنگار ورزش سه از شهر سرمبان در مالزی اخبار حاشیه‌ای مسابقه ایران مقابل سوریه را پوشش می‌دهد.
4 mins ago - Home / اخبار / زنده از ورزشگاه تانکوعبدالرحمان/ توفان در سرمبان ؛ بازی نیم ساعت عقب افتاد. زنده از ورزشگاه تانکوعبدالرحمان/ توفان در سرمبان ...

ایران سوریه نیم ساعت عقب افتاد

bakhabarshoo.com/اخبار-ورزشی/138966/
29 mins ago - توفان در سرمبان ؛ بازی نیم ساعت عقب افتاد · ترکیب تیم ملی برای بازی سوریه اعلام شد ... نظر کارشناسان فوتبال درباره بازی سوریه - ایران.

ایران سوریه نیم ساعت عقب افتاد – مولتی پرس

multipress.ir/ایران-ـ-سوریه-نیم-ساعت-عقب-افتاد/
14 mins ago - ایران سوریه نیم ساعت عقب افتاد. ... توفان در سرمبان ؛ بازی نیم ساعت عقب افتاد · ترکیب تیم ملی برای بازی سوریه اعلام شد · ملی‌پوش‌ها به اتوبوس ...
55 mins ago - توفان در سرمبان ؛ بازی نیم ساعت عقب افتاد · ترکیب تیم ملی ... استفاده نمایید. بازگشت به صفحه اصلی ورزشی ایران سوریه نیم ساعت عقب افتاد.

عکس/ اتفاق عجیب در سرمبان؛ ملی پوشان را به ورزشگاه راه ندادند! | خبر ...

khabarfarsi.com/u/28178958 - Translate this page
توفان در سرمبان ؛ بازی نیم ساعت عقب افتاد ...، مهمترین اتفاق حاشیه ای تنشی بود که بین ناظر بازی و اعضای تیم ملی ایران پیش از حضور آنها روی چمن ورزشگاه بروز ...

 

سایت عنوان | ایران سوریه نیم ساعت عقب افتاد

www.onvan.com/243944/ایران-ـ-سوریه-نیم-ساعت-عقب-افتاد/
8 mins ago - توفان در سرمبان ؛ بازی نیم ساعت عقب افتاد · ترکیب تیم ملی برای بازی سوریه اعلام شد ... نظر کارشناسان فوتبال درباره بازی سوریه - ایران.
29 mins ago - ... اعلام ترکیب چین و قطر · زنده از ورزشگاه تانکوعبدالرحمان/ توفان در سرمبان ؛ بازی نیم ساعت عقب افتاد · ایران سوریه نیم ساعت عقب افتاد ...

ورزش 120دیدار ایران و سوریه با تاخیر آغاز می‌شود | ورزش 120

varzesh120.com/95620/دیدار-ایران-و-سوریه-با-تاخیر-آغاز-می‌ش/
این بازی در چارچوب مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ برگزار می‌شود. ... زنده از ورزشگاه تانکوعبدالرحمان/ توفان در سرمبان ؛ بازی نیم ساعت عقب افتاد 0 بازديد · واران: می ...

صد خبر

sadkhabar.ir/
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران از برگزاری بازی این تیم برابر مالزی در ورزشگاه تانکو عبدالرحمن "سرمبان" به شدت انتقاد کرد. ۱۳۹۵/۰۸/ .... کشف حقایق جالب از پشت صحنه فیلم «تایتانیک»+ تصاویر ... جزئیات کاهش ساعت کار بانوان در آموزش و پرورش .... ۱۳۹۵/۰۸/۲۴. نیم سکه. ۵۵۹۸۹۳۶. ۱۳۹۵/۰۸/۲۴. سکه تمام - امامي. ۱۱۱۱۷۸۸۸. ۱۳۹۵/۰۸/۲۴.

90tv.ir | وبسایت رسمی برنامه ۹۰ - سپاهان 1 - 3 پرسپولیس / طوفان سرخ ...

90tv.ir/news/305588/گزارش-زنده-سپاهان-1-1-پرسپولیس
Sep 21, 2016 - سپاهان ۱ - ۳ پرسپولیس / طوفان سرخ طلسم اصفهان را برد ... تیم سپاهان و پرسپولیس در ورزشگاه فولادشهر اصفهان از ساعت ۱۷:۳۰ به ... دقیقه ۸۹: ضربه کاشته مهدی طارمی از پشت محوطه جریمه سپاهان با فاصله‌ای بسیار کم از تیر عمودی به خارج رفت. .... صدرصد نیاز به ریکاوری داره اما استقلال تازه سه بازی رو قلتک افتاد و ...
Jun 17, 2016 - در گروه D رقابت های یورو 2016، اسپانیا و ترکیه از ساعت 23:30 به مصاف هم خواهند رفت. ... آیا ترکیه می تواند مانند چک، نتیجه عقب افتاده را جبران کند؟ ... ترکیه: ولکان باباجان، هاکان بالتا، اوزیاکوپ، مهمت توپال، اوزان توفان، چالهان اوعلو، ... 14:49 افتخاری:شهباززاده تمایل داشته باشد در نیم فصل او را جذب می کنیم ...

پیروزی دلچسب دختران والیبالیست؛ تایوانی ها مقابل بانوان والیبال ...

www.ghatreh.com/.../پیروزی-دلچسب-دختران-والیبالیست-تایوان...
Sep 7, 2016 - شاگردان مایدا در حالی که از سه بازی قبلی خود یک پیروزی بدست آورده و متحمل دو ... که تیمش از بانک سرمایه عقب افتاده بود دست به چند تعویض زد اما این تعویض ها بی ... 3 بازیکنی که حضورشان در لیست نیم فصل پرسپولیس قطعی است ... امروز تیم ملی، ساعت 17 در سرمبان/ احتمال بارانی شدن تمرین شاگردان کی روش ...

Sitemap - مازند ورزش |ورزش مازندران

mazandsport.com/ارتباط-با-مدیریت-مازند-اسپرت/نقشه-سایت-مازند-اسپرت.html
برنامه تمرینات تیم فوتسال شهروند ساری در هفته پیش رو اعلام شد + ساعت لینک ...... پیش بازی دیدرهای نمایندگان مازندران در لیگ یک/از نیم نگاه بابلی ها به صدر تا قدرت ..... مازندران در انتظار دربی توفانی / خونه به خونه ی آماده در برابر نساجی زخم خورده ! ...... دیدار های عقب افتاده فوتسال مازندران/پیروزی پرگل شاهد اسلام آباد برابر شهدای ...
ورزشی2 ساعت پیش; گیشه ؛ 20 آبان؛ نزدیک ترین یاران منصورخان به او خیانت کردند! ... لینک دعوت به کانال نیم ملیونی آکابانو با فوروارد این پست از دوستان و فامیل دعوت ... اکبری: سایپایی ها معروف را آنالیز کرده بودند/ در برخی دقایق بازی خوب نبودیم .... های تاکتیکی شاگردان کی روش زیر باران شدید در سرمبان پیگیری شد (عکس).

[PDF]رئیس صندوق بین المللی پول در دیدار با وزیر اقتصاد کشورمان خبر داد

papsa.ir/sites/default/files/newspaper/files/Iran95-07-24.pdf
Oct 15, 2016 - رایزنی هــا و پیگیری هــای خــود را برای تغییر زمان بــازی انجام دادنــد که البته این. جابه جایی ...... نیم ســـاعت در روزتان را برای چنین کاری. بگذارید.

 

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 1047
 • کل نظرات : 21
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 39
 • آی پی امروز : 45
 • آی پی دیروز : 78
 • بازدید امروز : 237
 • باردید دیروز : 491
 • گوگل امروز : 4
 • گوگل دیروز : 7
 • بازدید هفته : 1,073
 • بازدید ماه : 8,169
 • بازدید سال : 70,541
 • بازدید کلی : 202,329
 • کدهای اختصاصی
  X بستن تبلیغات