close
تبلیغات در اینترنت
کانال تلگرام سایت رز سانگ (کلیک کنید)
اعلام نتایج نهایی کنکور در 31 شهریور 95 / شانس قبولی در ریاضی و انسانی
loading...

دانلود آهنگ و فیلم

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه همه داوطلبان مجاز به انتخاب رشته شده اند گفت: ظرفیت پذیرش ۷۵۰ هزار نفری اعلام شده و بیشترین شانس برای گروه های ریاضی و انسانی است. به گزارش خبرنگار مهر، دکتر ابراهیم خدایی در نشست خبری اعلام نتایج کنکور سراسری سال ۹۵ در محل سازمان سنجش با ابراز تشکر از همکاری وزارت اطلاعات گفت: وزارت اطلاعات در زمینه حفاظت آزمون با ما همکاری ویژه ای داشته است که امیدواریم این همکاری به نحو احسن ادامه یابد. وی درباره تاثیر سوابق تحصیلی در آزمون سراسری گفت: تنها تغییر مهم…

آخرین ارسال های انجمن
مجتبی بازدید : 142 چهارشنبه 20 مرداد 1395 نظرات ()

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه همه داوطلبان مجاز به انتخاب رشته شده اند گفت: ظرفیت پذیرش ۷۵۰ هزار نفری اعلام شده و بیشترین شانس برای گروه های ریاضی و انسانی است.

به گزارش خبرنگار مهر، دکتر ابراهیم خدایی در نشست خبری اعلام نتایج کنکور سراسری سال ۹۵ در محل سازمان سنجش با ابراز تشکر از همکاری وزارت اطلاعات گفت: وزارت اطلاعات در زمینه حفاظت آزمون با ما همکاری ویژه ای داشته است که امیدواریم این همکاری به نحو احسن ادامه یابد.

وی درباره تاثیر سوابق تحصیلی در آزمون سراسری گفت: تنها تغییر مهم برای سوابق تحصیلی، تاثیر مثبت آن در کنکور سراسری ۹۵ است که این امر با مصوبه مجلس صورت گرفت. میزان تاثیر سوابق تحصیلی در سال ۹۶ هنوز مشخص نیست. 

خدایی افزود: تعیین میزان ثاتیر سوابق تحصیلی برای سال ۹۶ منوط به نظر کارشناسی است که یک بخشی از آن به صورت تخصصی در سازمان سنجش انجام شده است و بخشی دیگر نیز از داوطلبان نظرخواهی کرده ایم که پس از برگزاری جلسه شورای سنجش و پذیرش اعلام می شود.

وی یادآور شد: ۸۶۰ هزار نفر در کنکور سراسری ۹۵ شرکت کردند که ترکیب داوطلبان به ترتیب در گروه ریاضی ۱۶۲ هزار نفر، در گروه تجربی ۵۱۹ هزار نفر، در گروه انسانی ۱۶۱ هزار نفر، در گروه هنر ۹ هزار و ۶۰۰ نفر و در گروه زبان های خارجی بیش از ۶ هزار نفر بود. 

ظرفیت پذیرش ۷۵۰ هزار نفری برای کنکور ۹۵

رئیس سازمان سنجش افزود: در مجموع ظرفیتی که تاکنون دانشگاه ها به سازمان سنجش اعلام کرده اند حدود ۷۵۰ هزار نفر است که در گروه ریاضی و انسانی شانس قبولی بیشتر و در گروه تجربی شانس قبولی کمتر است.

وی اظهار داشت: در واقع با این میزان شرکت کننده ۶۵ درصد شرکت کننده های کنکور در گروه علوم تجربی هستند . در رشته های پرمتقاضی از جمله پزشکی و دندانپزشکی نیز تغییر ظرفیت نداشتیم .  تعداد ۹ هزار و ۲۰۰ نفر در چهار رشته دکتری حرفه ای پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی پذیرفته می شوند.

معاون وزیر علوم یادآور شد: ما در انتظار اعلام ظرفیت دانشگاه های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی هستیم تا در صورت تایید و ارسال اعلام شود.

وی افزود: زمان اعلام نتایج را پیش از این بازه زمانی ۱۸ تا ۲۰ مرداد اعلام کرده بودیم که اکنون تا ساعت ۹ صبح چهارشنبه ۲۰ مرداد نتایج اولیه به صورت کارنامه اعلام می شود. فرصت انتخاب رشته داوطلبان ۲۳ تا ۲۸ مرداد ماه است.

پاسخنامه ها روز جمعه ۲۲ مرداد منتشر می شود

خدایی گفت: پاسخنامه ۷۵ هزار نفر اول در سه گروه ریاضی، انسانی و تجربی و ۱۰ هزار نفر اول گروه های هنر و زبان در روز جمعه ۲۲ مرداد بر روی سایت سازمان سنجش منتشر می شود.

امکان انتخاب رشته برای کسانی که در کنکور ثبت نام نکرده اند

وی افزود: افرادی که تاکنون در کنکور ۹۵ شرکت نکرده اند نیز می توانند در روزهای ۲۳ تا ۲۸ مرداد ماه نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام کنند.

رئیس سازمان سنجش یادآور شد: همه داوطلبان مجاز به انتخاب رشته شدند که تعداد ۴۳۰ هزار نفر در دوره روزانه مجاز به انتخاب رشته شدند که برای ۱۲۸ هزار ظرفیت رقابت می کنند.

وی درباره نفرات برتر کنکور سراسری سال ۹۵ گفت: از میان ۳۶ نفر اول ۲۶ نفر مرد و ۱۰ نفر زن هستند که ۲۱ نفر از تهران و شمیرانات و ۱۵ نفر از سایر شهرها هستند.

معاون وزیر علوم درباره انتخاب رشته داوطلبان گفت: نرم افزار انتخاب رشته به مبلغ ۲۰۰ هزار ریال در سایت سازمان سنجش قرار می گیرد و داوطلبان می توانند با خریداری آن از آخرین نمرات و اینکه در چه حدود رشته ای قرار دارند مطللع شوند.

کارشناسان سازمان سنجش با هیچ موسسه ای حق همکاری ندارند

وی تاکید کرد: کارشناسان سازمان سنجش با صدا و سیما در بسته های ویژه راهنمایی داوطلبان برای انتخاب رشته همکاری دارند اما هیچ یک از کارشناسان سازمان سنجش با هیچ موسسه ای حق همکاری ندارند و اگر موسسه ای ادعا کند صحیح نیست.

خدایی نکته کلیدی در انتخاب رشته کنکور سال ۹۵ را تاثیر مثبت در سوابق تحصیلی برشمرد و گفت: چون سال گذاشته تاثیر سوابق قطعی بود بنابراین نمرات قابل مقایسه نیستند اما رتبه ها قابل مقایسه است و داوطلبان باید به رتبه ها در زیر گروه ها توجه کنند.

پذیرش ۸۲ درصدی داوطلبان بر اساس صرفا با سوابق تحصیلی

وی درباره میزان پذیرش دانشگاه آزاد و پذیرش براساس سوابق تحصیلی گفت: قانون به ما تکلیف کرده است از سال ۹۲ طی مدت ۵ سال، ۸۵ درصد کل ظرفیت پذیرش با سوابق تحصیلی صورت گیرد. ۱۵ درصد باقیمانده با سوابق باشد یا خیر تفاوتی ندارد.

رئیس سازمان سنجش افزود: با احتساب رشته های دانشگاه آزاد ما اکنون به میزان ۸۲ درصد ظرفیت رسیده ایم که این میزان قطعا سال آینده به بیش از ۸۵ درصد می رسد و تکلیف ما انجام می شود. اکنون میزان پذیرش در دانشگاه آزاد ۹۵ تا ۹۶ درصد بر اساس سوابق تحصیلی صورت می گیرد.

وی یادآور شد: دانشگاه آزاد سال گذشته ظرفیت ۵۳۰ هزار نفر برای پذیرش اعلام کرده بود و امسال هنوز ظرفیت پذیرش را اعلام نکرده است. ما به دانشگاه آزاد اعلام کردیم که نحوه انتخاب رشته در این دانشگاه را سریع تر اطلاع رسانی کنند.

اعلام نتایج نهایی آزمون سراسری سال ۹۵ در روز ۳۱ شهریورماه ۹۵

خدایی خاطرنشان کرد: نتایج نهایی آزمون سراسری سال ۹۵ در روز ۳۱ شهریورماه ۹۵ اعلام می شود.

 

اعلام نتایج نهایی کنکور در 31 شهریور/شانس قبولی در ریاضی و انسانی ...

khabarone.ir/news/3123056
1 day ago - اعلام نتایج نهایی کنکور در 31 شهریور/شانس قبولی در ریاضی و انسانی ... گروه ریاضی و انسانی شانس قبولی بیشتر و در گروه تجربی شانس قبولی کمتر است. ... اسامی نفرات برتر کنکور سال 95 اعلام شد/ انتشار نتایج فردا ساعت 9 ...

روزنامه ایران_اعلام نتایج اولیه کنکور 95

www.iran-newspaper.com/Newspaper/BlockPrint/145321
16 hours ago - وی درباره زمان اعلام نتایج نهایی پذیرفته‌شدگان کنکور 95 گفت: انتخاب ... بعد از اعلام نتایج اولیه آغاز خواهد شد و نتایج نهایی این آزمون نیز 31 شهریور به ... است و شانس قبولی در رشته‌های علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی بیشتر است.

اعلام نتایج نهایی آزمون سراسری سال 95 در 31 شهریور ماه

www.entekhab.ir/.../اعلام-نتایج-نهایی-آزمون-سراسری-سال...
1 day ago - اعلام نتایج نهایی آزمون سراسری سال 95 در 31 شهریور ماه ... که در گروه ریاضی و انسانی شانس قبولی بیشتر و در گروه تجربی شانس قبولی کمتر است. ... معاون وزیر علوم یادآور شد: دانشگاه ها در مورد کنکور دکتری سال ۹۵ نیز باید تا ۲۸ ...

اعلام نتایج اولیه کنکور تا ساعت 9 صبح فردا - ایسنا

www.isna.ir/news/.../اعلام-نتایج-اولیه-کنکور-تا-ساعت-9-صبح-ف...
1 day ago - اعلام نتایج اولیه کنکور تا ساعت 9 صبح فردا ... اعلام نتایج نهایی 31 شهریور ... خبری در خصوص زمان اعلام نتایج نهایی پذیرفته‌شدگان کنکور 95 گفت: انتخاب رشته ... شانس قبولی در رشته‌های "علوم ریاضی" و "علوم انسانی" بالاتر از ...

نتایج کنکور سراسری اعلام شد | - نتایج اولیه آزمون سراسری

www.ghatreh.com/news/nn33101459/نتایج-کنکور-سراسری-اعلام
2 days ago - نتایج اولیه آزمون سراسری سال 95 از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد. ... از اعلام نتایج اولیه آغاز خواهد شد و نتایج نهایی این آزمون نیز 31 شهریور ... و شانس قبولی در رشته های علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی بیشتر است.

اعلام نتایج نهایی آزمون سراسری سال 95 در 31 شهریور ماه - سایت آزمون دکتری

www.phdazmoon.net › اخبار دانشگاهی و آموزش عالی پی اچ دی آزمون
1 day ago - اعلام نتایج نهایی آزمون سراسری سال 95 در 31 شهریور ماه ... که در گروه ریاضی و انسانی شانس قبولی بیشتر و در گروه تجربی شانس قبولی کمتر است. ... معاون وزیر علوم یادآور شد: دانشگاه ها در مورد کنکور دکتری سال ۹۵ نیز باید تا ۲۸ ...

انتخاب رشته کنکور از 23 مرداد آغاز می‌شود | دمادم

damadam.ir › اخبارآناکنکور و دانشگاه
1 day ago - نشست خبری اعلام نتایج آزمون سراسری 95 و انتخاب رشته این آزمون باحضور ... سنجش آموزش به نشانی قرار می‌گیرد و نتایج نهایی نیز 31 شهریور اعلام خواهد شد. ... هزار نفر است و شانس قبولی در دو گروه ریاضی و فنی و انسانی بیشتر از ...

مهر - نتایج اولیه آزمون سراسری اعلام شد - صاحب‌خبر

sahebkhabar.ir/news/14566752/نتایج-اولیه-آزمون-سراسری-اعلام-شد
20 hours ago - سازمان سنجش کارنامه اولیه اعلام نتایج آزمون سراسری ۱۳۹۵ را بر روی وبگاه خود قرار داد. ... مرداد آغاز می‌شود · اعلام نتایج نهایی کنکور در ۳۱ شهریور/شانس قبولی در ریاضی و انسانی ... اعلام نتایج نهایی آزمون سراسری سال 95 در 31 شهریور ماه ...

اعلام نتایج نهایی آزمون سراسری سال 95 در 31 شهریور ماه - دسرا

www.dsra.ir/اعلام-نتایج-نهایی-آزمون-سراسری-سال-95-در-31/
1 day ago - اعلام نتایج نهایی کنکور در 31 شهریور/شانس قبولی در ریاضی و انسانیاعلام نتایج نهایی آزمون سراسری سال ۹۵ در روز ۳۱ شهریورماه ۹۵ …

زمان اعلام نتایج اولیه کنکور 95 - برترین ها

www.bartarinha.ir/fa/news/.../زمان-اعلام-نتایج-اولیه-کنکور-95

Jul 14, 2016 - همچنین نتایج نهایی دهه آخر شهریور اعلام می‌شود. ... از گروه‌های آزمایشی متوازن نیست یعنی در گروه آزمایشی علوم انسانی و علوم ریاضی ظرفیت بیشتر از ...

 

زمان اعلام نتایج اولیه کنکور 95 - برترین ها

www.bartarinha.ir/fa/news/.../زمان-اعلام-نتایج-اولیه-کنکور-95
Jul 14, 2016 - همچنین نتایج نهایی دهه آخر شهریور اعلام می‌شود. ... از گروه‌های آزمایشی متوازن نیست یعنی در گروه آزمایشی علوم انسانی و علوم ریاضی ظرفیت بیشتر از ...

اعلام نتایج اولیه کنکور انسانی 18 مرداد 95 - مجله اینترنتی رویدباز

mag.roidbaz.ir/2016/.../اعلام-نتایج-اولیه-کنکور-انسانی-18-مرداد-...
2 days ago - زمان اعلام نتایج اولیه و نهایی کنکور ۹۵ – مشرق ... زمان اعلام نتایج کنکور 95 | تجربی،ریاضی و انسانی | کنکور … www.kolbenews.ir/Forum/Post/ .... می شود و … در کنکور گفت: شانس قبولی داوطلبان در گروه های ریاضی و انسانی
1 day ago - اعلام نتایج نهایی کنکور در 31 شهریور/ شانس قبولی در ریاضی و انسانی. پیام نورنا .... اعلام زمان ثبت نام بدون کنکور پیام نور پذیرش مهرماه 95.

پاسخ های دکتر توکلی به سوالات کنکوری ها - باشگاه خبرنگاران جوان

www.yjc.ir/fa/news/4002676/پاسخ-های-دکتر-توکلی-به-سوالات-کنکوری-ها
با سلام من در رشته ی ریاضی در کنکور شرکت کردم آیا می توانم شهر های غیر بوی را در .... و دیپلم انسانی دارم و می خواستم در کنکور 92 در رشته تجربی شرکت کنم شرایط ..... ایا درسته دوباره لیسانس بگیرم بازار کار رشته زبان چجوریه ضمنا من 31 سالمه. ... در ضمن معدل کتبی من9/21 است ایا شانسی برای قبولی تو رشته های پزشکی رو دارم ...
COM : دانشگاه پیام نور به تعطیلات تابستان 95 رفت دانشگاه پیام نور به تعطیلات .... اعلام نتایج نهایی کنکور در 31 شهریور/ شانس قبولی در ریاضی و انسانی.

اعلام نتایج اولیه کنکور 95

www.chaharah.com/News/31957558/اعلام-نتایج-اولیه-کنکور-95
14 hours ago - وی درباره زمان اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان کنکور 95 گفت: انتخاب ... بعد از اعلام نتایج اولیه آغاز خواهد شد و نتایج نهایی این آزمون نیز 31 شهریور ... است و شانس قبولی در رشته های علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی بیشتر است.

جزئیات کامل کنکور سراسری 94 + جدول - نمناک

namnak.com/5113-کنکور-سراسری-93.html
Rating: 4.2 - ‎1,179 reviews
کنکور 94 و ثبت نام کنندگان کنکور 94 و کنکور سراسری 94 و آزمون سراسری 94 و جزئیات ... بنابراین با توجه به نوع گزینش رشته و استان بومی شانس قبولی بیشتر می ... اشتباهات انتخاب رشته، که معمولاً بعد از اعلام نتایج نهایی و قبولی افراد مشخص می ... دفترچه راهنمای انتخاب رشته چهارشنبه 31 تیرماه بر روی سایت سازمان سنجش ...

اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 95 - ثبت نام فراگیر پیام نور

payamnour.ir/.../135-announced-preliminary-results-of-entrance-e...
چهارشنبه, 06 مرداد 1395 09:31 ... وی افزود: نتایج اولیه به صورت کارنامه در روزهای 18 تا 20 مرداد 95 اعلام می شود و ... رئیس سازمان سنجش آموزش کشور تاکید کرد: نتایج نهایی کنکور سراسری 95 آخر شهریور ماه اعلام می شود. ... وی درباره موضوع شانس قبولی داوطلبان در کنکور گفت: شانس قبولی داوطلبان در گروه های ریاضی و انسانی بیشتر ...
1 day ago - به گزارش خبرنگار آفرينش، نشست اعلام نتايج آزمون سراسري 95 صبح ... وي يادآور شد: 860 هزار نفر در کنکور سراسري 95 شرکت کردند که ... رياضي و انساني شانس قبولي بيشتر و در گروه تجربي شانس قبولي کمتر است. ... خدايي خاطرنشان کرد: نتايج نهايي آزمون سراسري سال 95 در روز 31 شهريورماه 95 اعلام مي شود.

در دانشگاه پيام نور - دانشگاه پيام نور فارس

khabar.farspnu.ac.ir/bulletin/data/xml/NewsKeyword.xml

18 hours ago - در حالي كه داوطلبان گروه آزمايشي علوم انساني بيش از 200 درصد شانس قبولي ... سال 95 حدود 750 هزار نفر است و شانس قبولي در رشته هاي علوم رياضي و ... 232521490 نتايج اوليه كنكور 95 اعلام شد ايسكانيوز نوشت: نتايج .... منبع: ايسنا انتهاي پيام / 232521383 اعلام نتايج نهايي آزمون سراسري سال 95 در 31 شهريور ماه ...

 

ثبت نام فراگیر پیام نور 94

ابراهیمی افزود : براساس آنچه که سازمان سنجش اعلام کرده است نتایج کنکور سراسری 18 تا .... رئیس سازمان سنجش آموزش کشور تاکید کرد: نتایج نهایی کنکور سراسری 95 آخر شهریور ماه اعلام می شود. ... داوطلبان در کنکور گفت: شانس قبولی داوطلبان در گروه های ریاضی و انسانی بیشتر است چرا ...... دوشنبه بیستم اردیبهشت ۱۳۹۵ 12:31.
اعلام نتایج نهایی آزمون سراسری سال 95 در 31 شهریور ماه ... زمان اعلام نتایج آزمون سراسری · ◇ اعلام نتایج نهایی کنکور در ۳۱ شهریور/شانس قبولی در ریاضی و انسانی ...

تاریخ دقیق نتایج اولیه کنکور سراسری تجربی و ریاضی،انسانی ۹۵

moz-khyar.rozblog.com/.../تاریخ-دقیق-نتایج-اولیه-کنکور-سرا...
1 day ago - تاریخ دقیق اعلام نتایج اولیه کنکور 95 | لینک نتایج | زمان انتخاب رشته www.kolbenews.ir/. ... زمان اعلام نتایج اولیه و نهایی کنکور ۹۵ - مشرق ... قبولی داوطلبان در گروه‌های ریاضی و انسانی بیشتر است چرا که تعداد ..... وی گفت: شانس قبولی داوطلبان در گروه های ریاضی و انسانی بیشتر است چرا . ... 31 جولای 2016 .
1 day ago - رئیس سازمان سنجش در خصوص زمان اعلام نتایج گفت: بازه زمانی برای اعلام نتایج ... از سوابق تحصیلی می توانند شانس خود را برای انتخاب رشته امتحان کنند. ... وی به اعلام اسامی نفرات برتر آزمون سراسری سال 95 در گروه های آزمایشی مختلف ... به استان یزد بوده و نتایج نهایی آزمون سراسری 31 شهریور ماه اعلام خواهد شد.
11 hours ago - ... از اعلام نتایج اولیه آغاز خواهد شد و نتایج نهایی این آزمون نیز ۳۱ شهریور به اطلاع داوطل. ... و شانس قبولی در رشته‌های علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی بیشتر است. ... اسامی نفرات برتر کنکور سراسری 95 خدایی رییس سازمان سنجش ...

نتایج کنکور سراسری اعلام شد+لینک

ww.mobincoo.com/نتایج-کنکور-سراسری-اعلام-شدلینک/
17 hours ago - اعلام نتایج نهایی کنکور در ۳۱ شهریور/شانس قبولی در ریاضی و انسانی ... در حالی که داوطلبان گروه آزمایشی علوم انسانی بیش از ۲۰۰ درصد شانس قبولی دارند. ... زمان اعلام نتایج کنکور سراسری 95 اعلام شد/ برگزاری المپیاد علمی 95 در ...

نتایج کنکور 94 اعلام شد - کانون فرهنگی آموزش

www.kanoon.ir › اخبار و رویداد هاکنکور و پذیرش دانشجو
Jul 21, 2015 - نتایج اولیه آزمون سراسری سال 94 توسط سازمان سنجش اعلام شد . ... زمان اعلام نتایج نهایی کنکور 94 ... وی افزود: زمان انتشار دفترچه راهنمای انتخاب رشته چهارشنبه 31 تیر از طریق سایت سنجش آموزش ... را به داوطلب پیشنهاد می‌کند تا داوطلب بتواند در چه رشته‌هایی شانس قبولی دارد. ... 1 نتایج اولیه کنکور 95 اعلام شد ...
9 hours ago - نتایج نهایی آزمون سراسری در دهه آخر شهریور اعلام می‌شود. ... هزار نفر است همچنین شانس قبولی داوطلبان در گروه‌های ریاضی و انسانی بیشتر است چرا که ...

کارنامه نفرات برتر کنکور رشته ریاضی تجربی انسانی 95 - دانلود جدید

newdownloadjadid.ir/کارنامه-نفرات-برتر-کنکور-رشته-ریاضی-...
3 days ago - نفرات برتر کنکور 95 تجربی ریاضی انسانی – دانلود جدید 95 ... May 31, 2016 – برچسب کارنامه نفرات برتر کنکور 95 – دانلود رایگان … ... نتایج اولیه کنکور سراسری 95 روز یا شب دوشنبه 18 مرداد اعلام می شود, 21, 334, ... رتبه و تراز قبولی رشته های پیراپزشکی سال 95 · رتبه قبولی رشته های تجربی سال 95

4 hours ago - وی درباره زمان اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان کنکور 95 گفت: ... است و شانس قبولی در رشته های علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی بیشتر است.

 

اسامی پذیرفته شدگان گروه ریاضی کنکور سراسری 95

nazbid.ir/post/?q=اسامی+پذیرفته...گروه+ریاضی+کنکور...95
خدایی اظهار داشت: نتایج اولیه آزمون سراسري سال 95 به صورت کارنامه تنظیم و اسامي ... اسامی نفرات برتر کنکور سراسری 95 اعلام شد/ رکورد‌شکنی پسران در آزمون .... به شانس قبولی داوطلبان در دو گروه رياضي و انسانی در کنکور سراسري سال 95 اظهار ... 20 تا 31 تیر ماه اسامي نهایی پذيرفته‌شدگان خود را اعلام می‌کردند تا داوطلبان در صورت ...

نتایج کنکور سراسری اعلام شد لینک - اخبار شهر ما

ourcitynews.com/post/?q=نتایج+کنکور+سراسری+اعلام+شد...
اسامی نفرات برتر کنکور سراسری 95 اعلام شد/ رکورد‌شکنی پسران در آزمون امسال ..... رئیس سازمان سنجش گفت: نتايج نهایی آزمون سراسري در دهه آخر شهریور اعلام ... شانس قبولی داوطلبان در دو گروه ریاضی و انسانی در کنکور سراسري سال 95 اظهار ... همراه با 31 فیلم سینمایی و تلویزیونی در سیما/ پخش فیلم علی حاتمی در روزهای گرم مرداد.

دانلود نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری 95 تجربی ریاضی | نوروز 95

www.newsms95.ir/.../دانلود-نرم-افزار-انتخاب-رشته-کنکور-سرا/
3 hours ago - سپس میتوانید لیست رشته هایی که با رتبه شما احتمال قبولی در آن وجو دارد را ببینید. ... دانلود دفترچه کامل انتخاب رشته تجربی ریاضی انسانی کنکور 95 | نوروز … ... اعلام نتایج کنکور 95 تا ساعت 9 صبح فردا چهارشنبه اغاز فرآیند انتخاب ..... 31 Jul 2016 – اما ابتدا نگاهی آماری به تعداد سؤالات شیمی در کنکور ...

شروع ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نیرو / پذیرش 660 نفر در بخش برق

barghnews.com/.../شروع-ثبت-نام-آزمون-استخدامی-وزارت-نیرو-پذیرش-660-نفر-در-...
برق نیوز به صورت مستمر از مرکز آزمون نیرو پیگیر تاریخ دقیق اعلام نتایج بوده و در ..... بله ولی به شرطی که تا 31 شهریور کاملا تمام کرده باشید و منع خدمت سربازی هم ...... هنوز مرکز ازمون نیرو اسامی نهایی را به معاونت نیروی انسانی وزارت نیرو نداده است. ...... روانشناسی رو رد کردم حالاواسه عقیدتی وگزینش دعوت شدم شانس قبولی من جقدره.

تحصیل مجدد در رشته پزشکی - هیوا | سایت تخصصی مشاوره کنکور

www.heyvagroup.com/.../تحصیل-مجدد-در-رشته-پزشکی،-دندانپزشکی-یا-داروسازی...
در اینصورت می توانند در کنکور سراسری شرکت کنند و در صورت قبولی در رشته ... چندین بار در کنکور سراسری در یکی از رشته های تجربی، انسانی،ریاضی، زبان و هنر ...... و انتخاب رشته کنید ولی نهایتا پس از اعلام نتایچ و قبولی نهایی در هردو کنکور ...... سلام اگر قبل از 31 شهریور 95 فارغ التحصیل میشین منعی برای شرکت شما در ...

پاسخ به سوالاتی که کنکوری ها پرسیده بودند - بیشتر

shahed6.khschool.ir/articles/viewarticle.asp?id=69341...
پاسخ از دکتر توکلی: در مرحله اول اعلام علاقمندی نسبت به تربیت معلم نمی کنیم ... پاسخ از دکتر توکلی: چنانچه تا 31 شهریور 93 فارغ التحصیل شوند می توانند در .... سلام من میتونم با دیپلم رشته ی انسانی کنکور ریاضی بدم؟ ...... من رتبم 20530 هست و معدل کتبی ام 15/51 در منطقه 3 هستم ایا شانس قبولی در دانشگاه های روزانه را دارم؟

زمان اعلام نتایج اولیه و نهایی کنکور ۹۵ - مشرق

www.mashreghnews.ir/.../زمان-اعلام-نتایج-اولیه-و-نهایی-کنکور-۹...
4 days ago - نتایج اولیه کنکور سراسری سال 95 به صورت کارنامه تنظیم می‌شود. ... نتایج نهایی آزمون سراسری در دهه آخر شهریور اعلام می‌شود. ... دانشگاه‌‌ها اعلام شده 750 هزار نفر است همچنین شانس قبولی داوطلبان در گروه‌های ریاضی و انسانی بیشتر است ...

پاسخ امتحان نهایی زبان فارسی 5 خرداد 95 | دانلود آهنگ | سرگرمی | جدید 2016

pasokhname-khordad95.ir/.../پاسخ-امتحان-نهایی-زبان-فارسی-5-خر...
May 12, 2016 - دانلود سوالات امتحان نهایی خرداد 95 رشته ریاضی علوم تجربی … ... سوالات امتحان نهايي ادبیات فارسی پیش دانشگاهی (رشته علوم انسانی) سوالات امتحانات . ... سوالات امتحان نهایی زبان فارسیپیش 5 شهریور 94 – 95 (شنبه 31 مرداد 1394 ... زمان اعلام نتایج کنکور سراسری سال 95 اعلام شد/ برگزاری المپیاد علمی سال 95 در ...
سایت آزمون دکتری > کنکور سراسری 95 > زمان اعلام نتایج نهایی کنکور 94 .... توکلی ادامه داد: تعداد مجازین به انتخاب رشته در گروه علوم ریاضی و فنی ۱۹۱ هزار و ۵۵۱ ... و ۸۸۱ نفر، در گروه آزمایشی علوم انسانی ۲۱۷ هزار و ۲۴۵ نفر، در گروه آزمایشی هنر۴۰ ... توکلی در خاتمه گفت: شانس قبولی داوطلبان ۷۰ درصد است. .... 31 مرداد 1394 at 11:12.

ارسال شده توسط - سایت جامع آموزشی خوارزمی

www.kharazmi.sch.ir/index.php?show=message&numshow=all&howshow=r

قطعاً تاثیر نمرات امتحان نهایی ، می تواند در نتیجه نهایی شما موثر باشد. ..... اگر شما تا 31 شهريور سال برگزاری کنکور سراسری، موفق به اخذ گواهينامه دوره پيش دانشگاهي .... از تاريخ اعلام نتايج دانشگاه آزاد ، شمارش معكوس براي اجراي مرحله « تكميل ...... مجموعه چهار هم غافل نشوید تا اگر نمره ریاضی تان خوب نشد ، شانس قبولی داشته باشید .

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 1047
 • کل نظرات : 21
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 39
 • آی پی امروز : 46
 • آی پی دیروز : 78
 • بازدید امروز : 244
 • باردید دیروز : 491
 • گوگل امروز : 4
 • گوگل دیروز : 7
 • بازدید هفته : 1,080
 • بازدید ماه : 8,176
 • بازدید سال : 70,548
 • بازدید کلی : 202,336
 • کدهای اختصاصی
  X بستن تبلیغات