close
تبلیغات در اینترنت
کانال تلگرام سایت رز سانگ (کلیک کنید)
جدول اقساط کارتهای اعتباری/سند ملکی برای کارت ۵۰ میلیون تومانی!
loading...

دانلود آهنگ و فیلم

به گزارش مشرق، طرح ویژه دولت برای اختصاص کارت‌های اعتباری ۱۰، ۳۰ و ۵۰ میلیون تومانی از دیروز (اول مهرماه) آغاز شد و علیرغم تاکید بانک مرکزی مبنی بر همراهی و همکاری تمام عیار بانکها برای اجرای موفق این طرح، اما سیستم بانکی باز هم پا پس کشیده است.   دستورالعمل از سوی بانک مرکزی ۱۴ روز است که ابلاغ شده؛ اما شعب بانکی و کارکنان آنها می‌گویند که باز هم منتظر بخشنامه و دستورالعمل اجرایی از سوی بانک مربوطه خود هستند. همین امر، منجر به سرگردانی مردم از این شعبه به آن شعبه،…

آخرین ارسال های انجمن
مجتبی بازدید : 149 جمعه 02 مهر 1395 نظرات ()
به گزارش مشرق، طرح ویژه دولت برای اختصاص کارت‌های اعتباری ۱۰، ۳۰ و ۵۰ میلیون تومانی از دیروز (اول مهرماه) آغاز شد و علیرغم تاکید بانک مرکزی مبنی بر همراهی و همکاری تمام عیار بانکها برای اجرای موفق این طرح، اما سیستم بانکی باز هم پا پس کشیده است.
 
دستورالعمل از سوی بانک مرکزی ۱۴ روز است که ابلاغ شده؛ اما شعب بانکی و کارکنان آنها می‌گویند که باز هم منتظر بخشنامه و دستورالعمل اجرایی از سوی بانک مربوطه خود هستند. همین امر، منجر به سرگردانی مردم از این شعبه به آن شعبه، آن هم برای دریافت کارتی که قرار است کالا و خدمات مورد نیازشان را تامین کند، شده است.

آغاز سرگردانی مردم در شعب بانکها

بانک مرکزی در بخشنامه ابلاغی کارت مرابحه که ۱۸ شهریورماه به بانکها به صراحت اعلام کرده بود:"خواهشمند است دستور فرمایید به منظور اتخاذ تدابیر و مقدمات لازم، مراتب به قید تسریع به تمامی واحدهای ذی‌ربط آن بانک‌/مؤسسه اعتباری غیربانکی ابلاغ و بر حسن اجرای این دستورالعمل نظارت دقیق و مؤثر به عمل آید؛ به نحوی که حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۵.۷.۱، عرضه کارت‌های اعتباری مرابحه در سطح شبکه بانکی کشور در چارچوب دستورالعمل موصوف امکان‌پذیر باشد.

در خاتمه، لازم است ترتیبی اتخاذ شود تا نسخه‌ای از بخشنامه ابلاغی به واحدهای ذی‌ربط، به مدیریت کل نظارت بر بانک‌ها و مؤسسات اعتباری این بانک ارسال شود. " ؛ این تاکید و تصریح یعنی درست همان چیزی که در اولین روز اجرای این طرح، شعب بانکی از آن خودداری کرده و مردم را سرگردان کردند.

گزارش میدانی خبرنگار مهر حکایت از آن دارد که برخی بانکها، کلا پای خود را از اجرای این طرح کنار کشیده و شعب آنها هم به صراحت اعلام می‌کنند که این بانک، از اجرای طرح کارت‌های اعتباری کناره‌گیری کرده و آن را اجرا نمی‌کند.

در تماس تلفنی با دو شعبه یکی از بانک‌های خصوصی، مطلع شد که این بانک قصد ندارد صدور کارت اعتباری مرابحه را اجرایی کند.

یکی از کارمندان این بانک در گفتگو با مهر اعلام کرد: کارت اعتباری ۱۰ میلیون تومانی متعلق به خود بانک، در مقابل سپرده ۴ میلیون تومانی اجرایی خواهد شد و در مجموع، این بانک به ارایه کارت اعتباری ۱۰، ۳۰ و ۵۰ میلیون تومانی بانک مرکزی وارد نخواهد شد.  

یکی دیگر از کارمندان شعبه این بانک نیز اعلام کرد: بانک ما هیچ برنامه‌ای برای ارایه کارت‌های مرابحه ۱۰، ۳۰ و ۵۰ میلیون تومانی ندارد.  

در عین حال، مراجعات به بسیاری از بانکهای خصوصی نیز حکایت از این داشت که هنوز  ابلاغیه‌ و دستورالعمل اجرایی چگونگی دریافت ضامنین و پرداخت اقساط از سوی شعبه مرکزی این بانکها به شعب زیرمجموعه ابلاغ نشده است.

کارمند یکی دیگر از بانکهای خصوصی اعلام کرد: صبح امروز(پنجشنبه) دستورالعمل اجرایی کارتهای اعتباری ۱۰ تا ۵۰ میلیون تومانی به شعبه ابلاغ شده و یکی دو روز زمان می‌برد تا بتوانیم آن را اجرایی کنیم.

در این میان برخی شعب بانک‌های دولتی هم از اجرای این طرح اطلاع دقیق داشتند و برخی دیگر در مراجعه مردم به آنها، اعلام می‌کردند که شب گذشته تلویزیون اعلام کرده و هنوز بخشنامه اجرایی به آنها نرسیده است.

به هرحال شعبی که از اجرای این طرح اطلاع دقیقی داشتند، اعلام می‌کردند که قرار است این کارتها جایگزین تسهیلات خرد شود، ولی هنوز دستورالعمل اجرایی دقیق آن ابلاغ نشده است.

جزئیات اقساط و ضامنین؛ از اقساط ۱.۵ میلیون تومانی تا سند ملکی در رهن

کارمند یکی از بانکهای دولتی به تشریح جزئیات اقساط و تعداد ضامن‌های مورد نیاز این کارت‌ها پرداخت و گفت: تسهیلات ۱۰ تا ۵۰ میلیون تومانی مانند تسهیلات عادی است؛ ولی برای دریافت کارت‌های ۳۰ و ۵۰ میلیون تومانی نیاز است که علاوه بر یک ضامن دارای گواهی کسر از حقوق، خود فرد متقاضی هم گواهی کسر از حقوق ارایه کرده و از همه مهمتر، سند ملکی هم در رهن بانک قرار دهد.

او ادامه داد: البته برای دریافت کارت با اعتبار ده میلیون تومان، نیاز به سند ملکی نیست و علاوه بر گواهی کسر از حقوق متقاضی، فرد متقاضی باید یک ضامن به بانک معرفی کند و این ضامن هم باید گواهی کسر از حقوق ارایه نماید.

به گفته این کارمند بانک، برای دریافت کارت اعتباری، اگر مدارک فرد متقاضی کامل باشد، ظرف دو تا سه روز کارت اعتباری در اختیارش قرار می‌گیرد و نیاز به ثبت‌نام و نوبت‌دهی خاصی نیست؛ شرایط کاملا عادی است البته حقوق ماهانه فرد متقاضی باید به اندازه باشید که برای پرداخت اقساط کافی باشد.

او گفت: قسط کارت اعتباری ده میلیون تومانی هر ماه، ۴۰۰ هزار تومان، کارت اعتباری ۳۰ میلیون تومانی هر ماه حدود یک میلیون تومان و کارت اعتباری ۵۰ میلیون تومانی هر ماه حدود یک میلیون و ۴۰۰ هزار تا یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

رئیس یکی از شعب بانکهای دولتی نیز در این رابطه گفت: ارایه کارت‌های اعتباری به مردم، از محل منابع بانکها خواهد بود و به خاطر همین ممکن است برخی بانکها در این طرح مشارکت نکنند.

او ادامه داد: ارایه این کارتهای اعتباری به مردم به نفع بانکهاست، زیرا آنها سود مصوب را از مشتری دریافت می‌کنند؛ اما به هرحال باید دستورالعمل اجرایی از سوی هر بانک بر اساس ضوابط مربوطه بانک مرکزی تدوین و ابلاغ شود تا بتوانیم کار را پیش بریم

جدول اقساط کارت‌های اعتباری مرابحه
نوع کارت اعتباری میزان تقریبی اقساط ضمانت مورد نیاز
طلایی(۵۰ میلیون تومانی) ۱.۵ میلیون تومان سند ملکی- گواهی کسر از حقوق متقاضی- یک نفر ضامن دارای گواهی کسر از حقوق
نقره‌ای(۳۰ میلیون تومانی) ۱ میلیون تومان سند ملکی- گواهی کسر از حقوق متقاضی
برنز(۱۰ میلیون تومانی) ۴۰۰ هزار تومان یک ضامن- گواهی کسر از حقوق متقاضی

نقد کردن کارتهای اعتباری ممنوع شد

در این میان برخی مردم قصد داشتند تا با دریافت کارت اعتباری به خصوص در مبالغ بالا، آنها را نقد کرده و از مبالغ نقدی آن استفاده کنند. اما دیروز بانک مرکزی این راه را برای سوءاستفاده کنندگان سد کرد و اعلام نمود که نقد کردن این کارتهای اعتباری ممنوع است.

در بخشنامه ابلاغی دیروز بانک مرکزی به بانکها آمده است: «نقد شدن مبلغ اعتبار کارت‌های اعتباری نزد پذیرنده‌ها به دلیل اینکه موجب انحراف موضوع از کارکرد اصلی و اهداف متصور بر آن می‌شود، مطلقاً ممنوع است.»

به هر حال باید منتظر ماند و دید که چه سرنوشتی در انتظار کارت‌های اعتباری مرابحه، به عنوان طرح ویژه دولت برای تحریک تقاضا و تامین مالی مردم در خرید کالا و خدمات مورد نیازشان است؛ آیا بانکها همچنان از دستورالعمل‌های بانک مرکزی در این زمینه سرپیچی می‌کنند یا در روزهای آینده اوضاع بهتر در انتظار مراجعان به بانکها و متقاضیان این کارتها خواهد بود.

 

جدول اقساط کارتهای اعتباری/سند ملکی برای کارت ۵۰ میلیون تومانی ...

www.mehrnews.com/.../جدول-اقساط-کارتهای-اع...
Translate this page
Mehr News Agency
8 hours ago - ثبت‌نام دریافت کارتهای اعتباری۱۰، ۳۰ و ۵۰ میلیون تومانی از دیروز شروع شد؛ اما برخی شعب از عدم ابلاغ بخشنامه خبر می‌دادند. اقساط کارتها به ...
1 hour ago - ثبت‌نام دریافت کارتهای اعتباری۱۰، ۳۰ و ۵۰ میلیون تومانی از دیروز شروع شد؛ اما برخی شعب از عدم ابلاغ بخشنامه خبر می‌دادند. اقساط کارتها به ...

جدول اقساط کارتهای اعتباری/سند ملکی برای کارت 50 میلیون تومانی!

www.ghatreh.com/.../جدول-اقساط-کارتهای-اعتباری-سند-ملکی-برا...
8 hours ago - ثبت نام دریافت کارتهای اعتباری10، 30 و 50 میلیون تومانی از دیروز شروع شد؛ اما برخی شعب از عدم ابلاغ بخشنامه خبر می.
8 hours ago - خبرگزاری مهر - گروه اقتصادی: طرح ویژه دولت برای اختصاص کارت های اعتباری ۱۰، ۳۰ و ۵۰ میلیون تومانی از دیروز (اول مهرماه) آغاز شد و علیرغم تاکید ...
ثبت‌نام دریافت کارتهای اعتباری۱۰، ۳۰ و ۵۰ میلیون تومانی از دیروز شروع شد؛ اما برخی شعب از عدم ابلاغ بخشنامه خبر می‌دادند. اقساط کارتها به ترتیب حدود ۴۰۰هزار، یک ...

تسهیلات - بانک سینا

www.sinabank.ir/FAQ/id_cat/19/
با عرض سلام لطفا در مورد کارت اعتباری انچه را که لازم است مشتری بداند را جواب دهید ... سلام من چهل ملیون تومان پول دارم می توانم هشتاد ملیون وام دریافت کنم ظرف چه مدتی وام میدهید؟ ... با عرض سلام میخواستم بدونم در حال حاضر چرا نمیشه از کارتهای اعتباری ... بانک سینا ندارم و نیازمند یک وام 200 میلیون تومانی می باشم البته سند ملک دارم ...
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: وام گرفتن از موسسات مالی و اعتباری دو گونه است. ... آغاز توزیع کارت‌های اعتباری ۱۰ تا ۵۰ میلیون تومان در شعب بانکها/آیا مردم این بار ... شدند؛ دلار ارزان/دلار: ۳۵۶۷ تومان+جدول · دستورالعمل حسابداری کارت اعتباری مرابحه به .... اگر سند ملکی معتبر دارید، می توانید به موسسه ها مراجعه کرده پس از ارزیابی ...

جدول انواع وام های بانک های مختلف :: پایگاه خبری اقتصادی و تحلیلی ...

newsbank.ir/page/.../جدول+انواع+وام+های+بانک+های+مختلف+.html
تسهیلات فروش اقساطی مسکن بانک صادرات ... تسهیلات اعتبار ویژه بانک سینا ... اول و دوم شناسنامه عروس و داماد و کارت ملی شان; اصل و کپی صفحات اول تا پنجم سند ازدواج; ۲عدد ... هم اکنون در سال 92 حداکثر وام پرداختی برای مسکن 50 میلیون تومان است. .... از یکی از نمایندگیهای مجاز و اصل و کپی اسناد مالکیت، کارت و بیمه نامه خودرو است.

اخبار اقتصادی - بیتوته

www.beytoote.com/news/economy-news/
آماده‌باش بانک‌ها برای کارت‌های اعتباری سه رنگ + جزئیات. طبق وعده اخیر ... قیمت آیفون 7 در ایران دو میلیون تومان گران تر از بازارهای جهانی است ... افزایش 4 هزار تومانی سکه طرح قدیم / بهای دلار هم سه تومان افزایش یافت (+جدول) ... مشقت‌های مسیر مستقیم و میانبر خرید مسکن + اقساط وام ... هشدار به بانک‌ها درباره یک موسسه غیرمجاز / سند ...

وام با میانگین حساب بانک قرض‌الحسنه رسالت - رده

www.rade.ir/.../وام-با-میانگین-حساب-بانک-قرض‌الحسنه-رسالت

جایگزینی کارت اعتباری به جای وام خودرو، کالا و جعاله در بانک‌ها .... سلام من اگر 250 میلیون تومان پول بذارم و 30 میلیون تومان وام با باز پرداخت 60 ماهه بخوام چند ماه پول ...

 

وام بن خریدکالا 95 - بازتاب 24

baztab24.com/search/?q=وام+بن+خریدکالا+95
... کارت های اعتباری تا سقف ۵۰ میلیون تومان از اول مهر گفت: نرخ سود این تسهیلات ۱۸ ... زوجینی که در نوبت وام 3 میلیون تومانی هستند می‌توانند وام 10 میلیونی دریافت کنند ... یک مخاطب: وام ازدواج می خواستم، دسته چک و سند ملک شخصی طلب کردند/شرایط ... به گزارش ایلنا؛ پیش از این وام ازدواج سه میلیون تومان برای هر نفر بود که اقساط ...

وام پنجاه میلیونی بانک مهر اقتصاد - دانلودفیلم زاپاس

tags.geopaix.com/post/63078/وام-پنجاه-میلیونی-بانک-مهر-اقتصاد
از 30 تا 50 میلیون تومان 3 نفر ضامن رسمی; بالای 50 میلیون تومان سند ملکی و چک . ... جدول اقساط وام های جدید 35 و 50 میلیونی مسکن - سایت اقتصادی ایران جیب ..... با خبرنگار مهر از تدوین آئین‌نامه اجرایی اعطای کارت‌های اعتباری ۱۰، ۳۰ و ۵۰ میلیون . .... خبر ۳۱ مرداد ۹۵ – زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی بانک مهر اقتصاد.

کارت های اعتباری 50 میلیون تومانی در راهند - مجله خبری فور خبر

4khabar.ir/search/?...کارت%20های%20اعتباری%2050%20میلیون%...
Jun 22, 2016 - کارت های اعتباری 50 میلیون تومانی در راهند ... سند راهبردی وزارت صنعت، قرارداد پنج میلیون تنی برای خرید اعتباری سیمان از سوی وزارت ... کاهش بهای سکه به یک میلیون و ۲۶ هزار تومان/ دلار ۳۴۶۷ تومان+ جدول ... فناوری اطلاعات > ارتباطات - ایسنا نوشت:اپراتور اول ارتباطی ایران برای فروش اقساطی سیم‌کارت‌های دائمی خود ...
پیشنهاد ما برای کارت های اعتباری این است که ظرف مدت 45 روز آن را به بانک پرداخت و در صورت عدم .... تعیین تکلیف حساب‌های ثامن‌الحجج تا سقف 300 ميليون تومان.

AsreBazar - کارت‌های اعتباری 50 میلیونی شد

asrebazar.com/English/News/.../کارت-های-اعتباری-50-میلیونی-شد
Aug 19, 2016 - به گفته حیدری، کارت های اعتباری براساس عقد مرابحه و نرخ سود آن بر پایه نرخ سود ... قیمت انواع خودرو وارداتی تا سقف 300 میلیون تومان + جدول ... 10 شرط پرواز هواپیماهای ساخت آمریکا به ایران + سند .... 8 بانکی که تسهیلات خرید ملک می‌دهند .... افزایش دوره بازپرداخت اقساط وام مسکن، 50 میلیون به سود وام اضافه می کند ...
2 days ago - توزیع کارت های اعتباری از فردا یعنی درست اول مهرماه آغاز می شود بانک ... عرضه کارت‌های اعتباری 50 میلیون تومانی در بانک ملت .... که با پرداخت بخشی از اقساط، بارها قابلیت تامین اعتبار از سوی بانک .... اولتیماتوم اژه‌ای به پلیس درباره صدور سند مالکیت خودرو ... قیمت انواع قطعات خودروی سمند در بازار تهران / جدول.
Translate this page
Mobile Telecommunication Company of Iran
راهنمای سرویس های ارائه شده جهت مشترکین دائمی و اعتباری. ... در صورت واگذاري سيم كارت يا‌ مفقود شدن آن ، ‌از طريق اينترنت يا شعبه اي كه در آن حساب .... تحت مالکیت و یا اجاره شرکت (در صورت وجود) - سند یا روزنامه رسمی افتتاح هر شعبه و یا ...... ویژگی های طرح: در این طرح هر ماه، 5 جایزه 200 میلیون تومانی در مجموع به ارزش یک میلیارد ...

عصر اعتبار - جزئیاتی از کارت‌های جدید اعتباری+اقساط احتمالی

www.asretebar.com/News/103351/جزئیاتی-از-کارت-های-جدید-اعتباری-اقساط-احتمالی
Aug 20, 2016 - در عین حال که در مورد وام‌هایی که قرار است از کارت اعتباری جایگزین آنها شود از جمله ... اگر متقاضی کارت‌های اعتباری تا سقف 50 میلیون تومان و رنگ طلایی را ... و 800 هزار تومان اقساط پرداخت کرده و در پایان دوره با سود حدود 15 میلیون تومانی ..... تسویه بدهی ۱۰۰۰ میلیاردی پدیده به میزان با ملک · پرداخت بیش از ۸۰ درصد از ...

سوالات متداول - بانک ملی ایران

www.bmi.ir/fa/faqlist.aspx?smnuid=73
Bank Melli Iran
39) آیا املاک فاقد پلاک ثبتی و یا با داشتن پلاک ثبتی که سند مالکیت به نام ذینفع ..... 154) مراحل اداري براي اخذ مجدد كارت و رمز پس از مفقود شدن انواع كارت‌هاي اعتباري اعم از ...... 478) نحوه پرداخت اقساط تسهیلات متمرکز بدون مراجعه به شعبه چگونه است؟ ...... قيمت فروش سفته برای هر یک میلیون تومان برابر 3 هزار تومان مي‌باشد که روي ...

جزئیات و شرایط دریافت وام 10 تا 50 میلیونی خرید کالا - دانلود رایگان ...

www.bia2download.xyz/جزئیات-و-شرایط-دریافت-وام-10-تا-50-می...

Aug 30, 2016 - جزئیات اعطای کارت های اعتباری ۱۰ تا ۵۰ میلیون تومانی – آفتاب. aftabnews.ir/… .... جدول کامل اقساط وام خودرو ۶ تا ۲۵ میلیون تومانی. ... دارای سابقه مالکیت، تحت شرایطی می‌توانند از دو وام جدید مسکن برای خرید آپارتمان … از زوجین)، وام ..... ۱۰) در وام مضاربه، اگر سند در رهن بانک باشد، باز هم باید بیمه انجام شود؟ ۱۱) چرا در ...

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 1047
 • کل نظرات : 21
 • افراد آنلاین : 3
 • تعداد اعضا : 39
 • آی پی امروز : 50
 • آی پی دیروز : 78
 • بازدید امروز : 299
 • باردید دیروز : 491
 • گوگل امروز : 6
 • گوگل دیروز : 7
 • بازدید هفته : 1,135
 • بازدید ماه : 8,231
 • بازدید سال : 70,603
 • بازدید کلی : 202,391
 • کدهای اختصاصی
  X بستن تبلیغات